Geri Getirme Büyüsü

Geri Döndürmek için Yapılan Büyüler

Çoğu zaman hayatımızda yolunda gitmeyen şeyler olabiliyor. Çok sevdiğimiz güvendiğimiz bir kimse bize sırtını dönüp gittiği gibi durumlarda çok büyük hayal kırıklığı yaşarız. Bu durumu değiştirmek onu kendimize bağlamak için yapılan elbette çok güçlü uygulamalara yer verilmiştir. Genellikler sevgililer arasında yaşanan bu olumsuz durum kişiyi bağlama amacıyla hazırlanarak geri getirmek hedef alınmaktadır. Bir sebeple veya sebepsiz ayrılıp giden kimsenin bu hareketinden pişmanlık duyarak geri gelmesi için yapılır. Çok etkili dua ve tılsımlarla yapılan işlemlerde bulunmaktadır. Rahmani çalışmalara örnek verecek olursak vefk (havas ilmi), hamaylı (boylama) celb gibi uygulamalardır.

Yüzyıllardır bu mevzuda çalışmalar meydana getiren alîmler bile en etkili geri getirme yöntemini tespit edememişlerdir. Çünkü, her konu parmak izi şeklinde birbirinden tamamen farklılıklar gösterir. Başka bir ifadeyle, her ayrılığın hikayesi değişik olmakta ve her uygulama farklı sonuçlar verir. Yaşamında başka bir fert olduğu için sizden ayrılan kişiye, anne – babasının durumundan çıkmadığı için meydana getirilen Celb normal olarak sonuç vermeyecektir.

Giden sevgiliyi yada giden eşi geri getirmek için yapılacak tinsel çalışmanın doğru yapılabilmesi için giden ferdin hangi şekilde, hangi şartlar altında gittiğini bilinmelidir. Başka bir anlatımla hikayenin tam olarak anlaşılması şarttır. Her mevzu için aynı yöntem kullanılamaz.
Giden sevgilinizin geri dönmesi için yapılacak çalışmalarda, beraberliğinizde yaşanmış olan süreç, görmezden geldiğiniz ayrıntılar, giden bireyin ayrılığı iyi mi ifade ettiği, neye dayandırdığı, ayrılığın süresi benzer biçimde önemli detayların bilinmesi gerekir. Elbet bu bilgilerin neden bilinmesi gerektiğinin açıklamaları vardır. Sadece, bu detayları paylaşmak doğru değildir. Bu bilgilerden hareket edilerek yapılacak bir çalışma sevmiş olduğunuz kişiyi geri getirmeye yetecektir.

Geri gelmesi istenen birisi için Cuma gecesi … kere okursa sevdiği ayağına gelir. Ayrılan, boşanan, terk eden veya herhangi bir sebepten ötürü giden kimselerin size geri gelmeleri, dönmeleri yönünde denenmiş etkili tertiplerdir. Dua budur:
Bismillahirrahmanirrahim
Min zalike billahi min seddetin leke.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ger döndürme BÜYÜSÜNÜ boşverin. geri getirme vefki yaptırın. Tutmazsa adımı değştiriirm. Ben Burak abiye yaptırdım 28 gün benden uzak kalan kız arkadaşımı geri getirmeyi başardık. Çok sağolun Burak abi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı