Toplu saygı görüp sevilmek için dua

Tüm toplumda saygı görmek ve sevilmek büyük bir erdemdir. Bunun içinde kendinize iyi bakmalı ve saygılı olmalısınız. Ayrıca Allah’a da saygı görmek ve sevilmek için dua ederek yanınızda olmasını istemelisiniz.
Kötü veya fesat amaçlar için yapmak istediginizde bunun cezası size geri dönecektir, perşembe günü oruç tutup et ve hayvansal gidalar yememek şartı ile, akşam da zeytin hurma patates gibi kuru yiyecekle açarak, namazınızı kıldıktan sonra 121 defa besmele cekin, yatmadan önce sayısız uyku uyuyana kadar besmele cekerek uyuyun,sabah namazına mütakip 121 defa besmele cekin, gül suyu ve misk safran ile temiz bir beyaz kagıt üzerine 121 defa Bismillahirrahmanirrahim yazıp bu kagıdı ud veya amber ile tütsüledikten sonra ve çok iyi bir şekilde temiz bir muşambaya sarıp musaka gibi sag tarafında bulundurmalıdır.Bunu hem erkek hem bayan yapabilir bütün insanların gözünde ayın 14.cü gecesi gibi parlak aydınlık olarak her kese görünürsünüz her kes sizinle muhabet etmek ister insanları kendi üzerine çekersiniz. Besmele şerifi ister arapca olarak ister türkçe ister ise hurufu mukatta harf harf yazabilirsiniz Allahın izni ile şüpe etmeden yapın sonuçlarını görün.

[del.icio.us] [Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [MySpace] [StumbleUpon] [Twitter]

One thought to “Toplu saygı görüp sevilmek için dua”

  1. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: ask@askdualari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir