Muhabbet Sevgi Duaları

Yuvamı Kurtarma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Denenmiş yuva kurtarma ve sıkıntıları gidermek için büyü yöntemleri bulunur. En etkili soğutma duaları derken mutlu mesut insanların arasını ayırmak aklınıza gelmesin.

Bilakis mutlu mesut geçinen evlilerin yuvalarını dağıtan üçüncü kişileri ayırmak için yapılan dua aklınıza gelsin. Takdir edersiniz ki dua halis saf ve temiz bir kalp ile ve iyi bir niyet ile yapılır ve böyle dualar makbuldür. Muhatabınız görünen ve görünmeyen evrenlerin sahibi yüce Allah’tır konu dua olunca.

O nedenle bizlere şah damarımızdan daha yakın olan Rabbimize niyazda bulunurken kalbimizi bizden daha iyi bildiğini unutmadan ve zihnimizden geçen şeytani düşüncelere mazeretler uydurmadan tamamen saf bir niyet ile dua etmeliyiz. Aksi taktirde edeceğimiz dua, bizlere beddua olarak dönebilir. Bazı insanlar en derindeki kötü niyetlerini iyiye çıkarma çabası içindeler. Hatta böylesi zavallı insanlar kendi kedilerini bile kandırmayı başaran ve rotasını kaybeden bir garip varlık durumuna düşerler. O nedenle ne istediğinizi iyi bilmeniz gereklidir. YUNUS SURESİ :” Eğer Canab-ı Hakk; sana bir zarar dokundurursa ondan başka o zararı kaldıracak ve giderecek yoktur. Şayet hakkında bir hayr isterse onun fazlı keremini geri çevirecek durduracak da yoktur. O, hayrı kullarından dilediğine ( kendisine inanarak ihlas ve samimiyetle yalvaranlara verir) O gafurdur rahimdir…” ayeti kerimesini hatırlattıktan sonra en etkili ayırma duaları veya aranıza girmiş ve yuvanızı yıkmaya kast etmiş erkek ve kadınların şerrinden korunmak için dua şöyledir: Bu duayı okumak için herhangi bir sayı yoktur. Ancak ne kadar çok okunursa o kadar hızlı neticeye ulaşılmaktadır. Yine de dertlerin ve dermanların asıl sahibi olan yüce Rabbimize tevekkül edelim.

medyumnedir

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

 2. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

 3. Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var ask@askdualari.com

 4. Antalya merkezden ben İzlem Arınç. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-01-2018 17:52:44

 5. Ben İyiki sizi bulmuşum hocam iyi ki de tanışmışız şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi veli geri geldi hocam allah sizden razı olsun ne diyim çok mutluyum allah bin kere razı olsun burak hocamın celbleri çok etkiliarkadaşlar ve kısa zamanda etki ediyor benim oldu deneyin pişman olmayacaksınız unutmayın işlem adı harmura aşk celbidir

 6. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

 7. Kütahya merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım 04-01-2018 09:48:08

 8. Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm

 9. Ben İyiki sizi bulmuşum hocam iyi ki de tanışmışız şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi veli geri geldi hocam allah sizden razı olsun ne diyim çok mutluyum allah bin kere razı olsun burak hocamın celbleri çok etkiliarkadaşlar ve kısa zamanda etki ediyor benim oldu deneyin pişman olmayacaksınız unutmayın işlem adı harmura aşk celbidir

 10. Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( ask@askdualari.com)

 11. Arkadaşlar ben yeni 3 aydır evliyim ailemle benim aramda soğukluk oluştu ve benle eşim ailemlen birlikte oturuyorduk onlarla yasamayı istemiyorduk ayrı bi eve gecmek istiyorduk ama esim maddi sıkıntılarından dolayı gecemıyordu durumu ara ara düzelirdi bu seferde annemler engel oluyordu dil balgama ve kısmet rızık vekfi ikisini birden hazırladık Burak hocamıza sağ olsun 3 ayın sonunda dileğimize kavusabildik biraz geç oldu ama sonuç itibarı ile ayrı evimdeyim şuan.

 12. herkese merhaba ben Emel
  kocam beni başka bir kadınla aldatıyor. Kocam da bunu inkar etse de kadın beni sürekli arayıp kocanı elinden alacağım diyor. Ben ne yapacağımı şaşırdım nasıl bir yol izlemeliyim yuvamı ayakta tutmak istiyorum lütfen bana yardım edin.

  1. merhaba ben komşumla sürekli muhabbet eden aramız çok samimi olduğu için dertleşirim. Kocasının kendisini aldattığından şüpheleniyordu. MEdyum Burak hoca ile konuyu görüştü ve yardım aldı. Şimdi şüphelerinden oldukça uzaklaştı sizde medyum burak beyi arayarak sorununuza çözüm bulabilrsiiz belki.

 13. medyum burak efendiyi neredeyse her yerde duyuyorum ve kulağıma adı mutlaka geliyor. Gerçekten ilim sahibi birisi sanırım kendisine ulaşabileceğim telefon numarasını paylaşabilir misiniz.

 14. Arkadaşlar yorumlarınızı tek tek okudum. Çok güzel şeyler yazmışsınız. Ben yaklaşık 1 yıldır eşimle sorunlar yaşıyorum. Sonunda beni terk etti ve gitti. 1 haftadır ne arayan var ne soran. Arkadaşarı ile konuştuğumuz da bana başka kadın var diyerek ipuçu verdiler. Hayal kırıklığına uğradım. Şimdi ne yapmam gerek bilmiyorum. Küçük bir bebeğim var ve kaçarak evlendim. Ailem geri dönmemi istemez. Eşimi de seviyorum araştırırken karşılaştım son çarem olarak burak hoca ile iletişime geçeceğim. sizlere de gelişmelerden haber veririm. inşallah yazdıklarınız gibi banada çözüm bulur.

 15. Kocam kendisine bir kadın bulmuş onunla yatıp kalkıyor. Evliyiz ama evlilik hayatı sürdürmüyoruz. 1 tane bebeğim var kaldım tek başıma ne elektrik su ödüyor ne çocuguna mama alıyor çok zor durumdayım kocamın o kadından uzaklaşması için Burak hocaya çalışma yaptırdım inşallah tez zamanda sonuca ulaşır.

 16. Eşim uzun yıllardır bir kadın ile görüşüyor ve ona ayrı bir ev açtı. ben en başından berri herşeyin farkındayım. fakat sesimi çıkarmadım ve bilmemezlikten geldim. eşimle cinsel anlamda neredeyse kadınla görüştüğünden berri bir şey yok. Buna da sesimi çıkarmıyorum. Aslına bakarsanız ben çoktan boşanarak kendi ayaklarımın üzerinde dururdum. Fakat ailem bir töre ve böyle bir şeyi asla kabul etmezler. Bunun için yuvamı kurtarmaktan başka çarem yok. Bana yardımcı olabilir misiniz?

 17. hocam 2 yıllık evliyim son 1-2 aydır eşim bana karşı çok soğuk sanki her an ayrılalım diyecek gibi duruyor. Acaba büyü yapılmış olabilir mi nasıl anlarız?

 18. ücret ne kadr acaba maddi durumum çok iyi değil o yüzden merak ettim. Yaptıran arkadaşlar yazarlarsa sevinirim şimdi hocayı ararsam mahçup olmak istemem

  1. ben hocama işlem yaptırdım. Ücreti gayet makul seviyelerde. Ne sizin cebinizi yakar nede burak hocayı zengin eder. Ayrıca kendisiyle görüşün yardımcı olur diye tahmin ediyorum çünkü melek gibi bir adam

 19. Hocam sayenizde allah sizden bin kere razı olsun. Kocamla ayrılmak üzereydim. Bayadır görüşmüyorduk. Bu ayın başında size yuvamı kurtarmak için işlem yaptırmışrım adım aslı hatırlarsınız inşallah beni. Kocam başta benden ve sonra ailemden özür dileyerek bayramlaştı bizimle aramızdaki buzları erittik. Çok sağolun.

 20. Eşimin alkol almasını yaptığınız soğuma ve uzaklaştırma vefki sayesinde engellemiş olduk. Çok teşekkür ederim hocam. Aldığınız para helal olsun. Eşim tam 1 aydır ağzına alkol sürmüyor. Dün eve alkol aldım koklattım kustu. O kadar nefret etmiş valla siz bir numarasınız. Test edildi onaylandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı