Sihiri İptali İçin Dua

Asagıdaki Ayetleri bir kagıt üzerine yazıp sihirli olan kisi bu hirzi üzerinde tasırsa, o kisideki sihir Allah’ın izniyle iptal olur.

Yazılacak Ayetler budur:

Bismillâhirrahmânirrahîm. Kâle mûsâ mâ ci’tüm bihis sihru innallâhe seyübtılühü innallâhe lâ yüslihu amelel müfsidîn. Ve kul câel hakku ve zehekal bâtılü innel bâtıle kâne zehûkâ. Ve kadimnâ ilâ mâ amilû min amelin fecealnâhü hebâen mensûrâ. Hazfezın meyûsin leyûsin seyûserin veyûsin eyûsin ecîbû yâ huddâme hâzihil âyâti vel esmâi ve ebtılüs sihri an (kisinin anne ismi) ev (ksinin kendi ismi) elvâhan elacele essâate bârakallâhü fîküm ve aleyküm..

[del.icio.us] [Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [MySpace] [StumbleUpon] [Twitter]

One thought to “Sihiri İptali İçin Dua”

  1. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir