Nişanlıma Sevgi için Vefk Yaptırmak İstiyorum

Genel olarak bakıldığında aşk bağlama ve muhabbet gibi konular çok kapsamlıdır. Birini kendine bağlama işlemi yapılırken sonunun evlilikle bitmesi amaçlı hazırlanmaktadır. Kişi veya kişilerin bir takım bilgileri veya eşyaları tercih edilebilir. İşlemi yapacak hoca veya medyum bu bilgileri ve işlem konusunda size gerekli açıklamaları yapacaktır. Büyü uygulamaları kişiye özel olarak yapılır. Etkili çalışmalardır. Aşağıda gelen Ayet-i Kerimeler …. mürekkebi ile Arabi ayın ilk ….sabahı Zuhal saatinde yazılır.Sağ kolda taşınır.Kimin niyetine hazırlanmışsa derin bir aşk ve heyecanla taşıyan kişiye bağlanmış olur.
Ayetler şunlardır;
Bismillahirrahmanirrahim
Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni
İz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütuna
Yühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillah
Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab
kiramen katibine ya’lemune ma yafalun
Allahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.
babamadilbaglamabuyusu

[del.icio.us] [Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [MySpace] [StumbleUpon] [Twitter]

2 thoughts to “Nişanlıma Sevgi için Vefk Yaptırmak İstiyorum”

  1. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  2. Her ne kadar büyü gibi şeylere inanmıyor olsam da burak hocanın yaptığı çalışma sonuç vermeye başladı. Ben daha önce bir nişan attım ve psikolojim çok bozulmuştu. Şimdi yine nişanlıyım ve 2 ay sonra düğünüm var. İster istemez aileler aralarında anlaşmazlıklar yaşıyorlar. Ben aynı sorunları yaşamamak adına kendimi garantiye aldım. Bunun için de Burak beyin çok fazla emeği oldu. Eşya konusunda anlaşmazlığı ortadan kaldırdık ilk adım bu oldu benim için inşallah tüm gelişmeleri buradan paylaşıcam benim gibi soruları olan kişilere örnek olur en azından.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir