Eski Sevgiliyi Unutturma Duası

Eski sevgilinizi unutmak, aklınızdan ve düşüncelerinizden çıkartarak feraha ermek için okunur. Duası budur:
Allâhümme rabbenâ leke’l-hamdu, ente kayyimu’s-semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu, leke mülkü’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu ente nûru’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne ve leke’l-hamdu ente’l-hakku ve va’düke’l-hakku, ve likâuke hakkun, ve kavluke hakkun, ve’l-cennetü hakkun, ve’n-nâru hakkun, ve Muhammedün hakkun, ve’s-sâatü hakkun.

[del.icio.us] [Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [MySpace] [StumbleUpon] [Twitter]

Eski Kocamı Aklımdan Çıkarma Duası

Geçmişte yaşanan şeyleri unutmak, sıkıntılarınızı gidermek ve huzura ermek için okunması gereken dua aşağıdadır. Birini unutmak istiyorsanı buz ayet-i kerimeleri hergün okuyunuz.
Allâhumme innî a’bduke ibnu abdik ibnu emetik nâsiyetî bi yedik. Mâdin fîyye hukmuke a’dlun fîyye gadâuk. Es-eluke bi küllis-min huve lek. Semmeyte bihî nefsek ev enzeltehû fî kitabik ev a’llemtehû ehaden min halgıke evis-te-serte bihî fî i’lmil ğaybi i’ndek en tec’alel kurâne rabî’a kalbi ve nûra sadrî ve celâ e huznî ve zehâbe hemmî.

[del.icio.us] [Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [MySpace] [StumbleUpon] [Twitter]

Aşk Acısı Çekenler İçin Unutturma Duası

İstediğiniz bir kimseyi unutmak, Kötü bir anıyı veya kalbinizdeki sıkıntıyı gidermek için; (Zühruf Suresini)eski kocayı, eski kız arkadaşını unutma duasını Okuyorsunuz.

* Fatiha ile başlıyorsunuz,
* 100 Tövbe istiğfar ediyorsunuz
* 2 rekat Allah sırası için namaz kılıyorsunuz,
* Zuhruf suresini okuyorsunuz,
* Niyet belirtiyorsunuz,
* Fatiha, Felak. Nas. İhlas ve Ayetel Kürsi.

[del.icio.us] [Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [MySpace] [StumbleUpon] [Twitter]